Dzisiejszy dzień popiszemy sobie o wizytówkach. Tak się właśnie składa, że wielu z nas zapomina o nich jak ważnym elementem marketingowym są. Tak samo jak niedoceniane papierowe torby z małym nieznaczącym nic logiem, która najczęściej jest wykorzystywana wtórnie, a przecież o to nam właśnie chodzi! Który klient wyrzuci taką torbę? A który jedyną w swoim rodzaju unikalną wizytówkę? Zatrzyma, bo mu się spodoba! Zapomnieliśmy również o tym, że wizytówka po dzisiejszy dzień jest oznaką szacunku do rozmówcy po drugiej stronie.

Prawa ręka zwycięzcy

Gdy podajesz prawą ręką wizytówkę do swojego klienta on od razu czuje się lepiej szanowany. To tak samo jakby klienta przyjmował sprzedawca ubrany w spodenki, a w elegancki garnitur. Jeden odstraszy drugi zaczaruje. Nie możemy przecież tracić klientów bezmyślnie, przecież to jest największa głupota jaka może istnieć w naszym środowisku.

Nie wygramy bez asa w ręce

Gdy nie ma dobrego asa, czyli w tym przypadku wizytówki to nawet prawa dłoń i garnitur nie pomoże. Dlatego tez dobre drukarnie w Warszawie tyle sobie życzą za profesjonalnie wykonane wizytówki! To wcale nie drogo zapłacić za coś 5 razy więcej! Za to mamy pewność, że robota zostanie wykonana perfekcyjnie, a nie będzie podobna do kilkuset innych projektów. Przecież unikalność i jakość to wyznacznik dobrobytu oraz stabilność i. Firmom właśnie o to chodzi. Najczęściej wizytówki przydają się przy rozmowie w cztery oczy. Są to najczęściej rozmowy pomiędzy dwoma biznesmenami. Wtedy wizytówka – to podstawa. Kto ma lepszą to punkt dla niego. 1:0 i do przodu!

Nie zapomnijmy również dodać, że czasami warto zainwestować w odpowiednie wykrojenie wzorów, czy wypukłe znaczki na wizytówce. Naprawdę 40 złotych na 1000 sztuk to nie dużo! Wystarczy tylko chcieć, a pieniądze się znajdą. Na pewno jest to lepsza reklama od reklamy internetowej, czy też displayowej w mediach, czy też w postaci billboardów. Inwestuj w jakość, a suma sumarum do Ciebie wróci!