Dziś zajmiemy się oczywiście drukarkami do 500 złotych. Jak sami wiemy będzie to podróż po wielu nierównościach, ale mogę was pochwalić, że robicie dobry krok, że sprawdzacie informacje w internecie przed skorzystaniem z pomocy naszych sprzedawców.

Dlaczego?

Sprzedawca zawsze będzie polecać to na czym firma potencjalnie zarobi najwięcej. Tym samym nie będzie myślał tylko tym, dlaczego warto i co takiego powinno być w twoim guście i będzie do twoich zapotrzebowań pasować, ale będzie myśleć również o zysku. Tak robi każdy pracownik, bo po prostu każe mu właściciel, a na to już nie poradzisz.

Dodatkowa gwarancja?

Wiele osób kusi nas dodatkową gwarancją. Czy warto i w jakim przypadku? Jeśli kupujemy produkt za przeszło 2000 złotych to nie warto, ponieważ gwarancja będzie bardzo droga, zaś sam produkt będzie na tyle wytrzymały, że nie powinien nam się po czasie gwarancji sam z siebie rozwalić. Jeśli zaś kupujemy drukarki do 500 złotych to warto się w nią wyposażyć, tym bardziej jeśli drukarka ma być wykorzystywana w firmie. Po prostu najczęściej drukarki są tutaj produkowane ze słabszej jakości materiałów -ale nie zawsze oczywiście, czasami marka jest po prostu odpowiednio droga, że cena też wzrasta.

Brother DCP-J152W

Kolorowa atramentowa drukarka godna polecenia. Tak powiedziałbym o tej drukarce. Odpowiednia do biura, a czas oczekiwania na wydruk nie przekracza 3 sekund. W mojej starej drukarce było to przeszło 9 sekund dlatego też uważam ten wynik za bardzo dobry. Cena to 400 złotych

Ricoh SP 112

Drukarka ta kosztuje tylko 200 złotych. Minusem może być to, że drukarka jest monochromatyczna oraz drukuje w rozdzielczości 1200 x 600 kilkakrotnie mniejszej niż u konkurenta.